• Obecnie brak na stanie
Moneta srebrna 1 Dollar Amerykański Orzeł 1oz pr. 999
search
  • Moneta srebrna 1 Dollar Amerykański Orzeł 1oz pr. 999
  • Moneta srebrna 1 Dollar Amerykański Orzeł 1oz pr. 999

Moneta srebrna 1 Dollar Amerykański Orzeł 1oz pr. 999

dostępne od ręki w Nowym Sączu/wysyłka 24h

Kraj:

Stany Zjednoczone

Metal:

Srebro

Próba:

999

Waga:

1 uncja

Stan:

Menniczy

SKUP:

109,00 zł

Sprzedaż:

135,00 zł

Ilość
Obecnie brak na stanie

dostępne od ręki w Nowym Sączu/wysyłka 24h
Bezpieczne płatności
Produkt ze srebra

Informacje o produkcie

Srebrna moneta Amerykański Orzeł to jedna z najbardziej znanych i popularnych monet inwestycyjnych na świecie. Moneta wybijana przez Amerykańską Mennicę jest lgalnym środkiem płatniczym w USA. Awers monety przedstawia postać Wolności pod którą widnieje data produkcji a po bokach umieszczone zostały słońce i napis „IN GOD WE TRUST”. Rewers przedstawia orła ze wstęgą w dziobie z napisem "E PLURIBUS UNUM". W górnej części monety znajduje się napis "UNITED STATES OF AMERICA" oraz w dolnej "1 OZ FINE SILVER" i nominał 1 dolar. Moneta o wadze 31,1 gramów (jedna uncja), wykonana z czystego srebra próby 999 ma średnicę 40,6 mm oraz grubość 2,98 mm.

Informacje ogólne

Przy zakupie złotych i srebrnych monet oraz sztabek nie przysługuje prawo do zwrotu. Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30.05.2014 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 134) o prawach konsumenta Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi zawierającemu umowę, w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na ryku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
Nie wysyłamy za pobraniem. Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu całej należności na naszym koncie za dane zamówienie.
Realizujemy zamówienia tylko na terytorium Polski.
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.