Sztabka Złota 50 gramów SAAMP
search
  • Sztabka Złota 50 gramów SAAMP
  • Sztabka Złota 50 gramów SAAMP

Sztabka Złota 50 gramów SAAMP

termin realizacji 7 dni

Kraj:

Francja

Metal:

Złoto

Próba:

999

Waga:

50 gramów

Stan:

Menniczy

SKUP:

14 532,00 zł

Sprzedaż:

15 713,00 zł

Ilość

termin realizacji 7 dni
Bezpieczne płatności
Produkt ze złota

Informacje o produkcie

Sztabka złota o czystości kruszcu 99,99% francuskiej rafinerii Saamp posiadającej międzynarodowe certyfikaty ANFOR Certification oraz RJC - responsible jewellery council. Każda sztabka ma wytłoczony niepowtarzalny numer seryjny oraz informacje dotyczące wagi i czystości złota. Sztabki zapakowane są w oryginalne opakowania CertiCard, które chronią je przez uszkodzeniami. Opakowania CertiCard są zabezpieczone poprzez zaawansowaną technologię certieye, która pozwala na sprawdzenie autentyczności danej sztabki, za pomocą aplikacji Cerieye dostępnej do pobrania na smartfona.

Sprzedawane sztabki są nowe. Zdjęcie ma charakter poglądowy, numery seryjne sprzedawanych sztabek różnią się od wskazanych na zdjęciu. Opakowanie oraz oznaczenia na sztabce mogą również nieznacznie różnić się od przedstawionych na fotografii.

Informacje ogólne

Przy zakupie złotych i srebrnych monet oraz sztabek nie przysługuje prawo do zwrotu. Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30.05.2014 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 134) o prawach konsumenta Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi zawierającemu umowę, w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na ryku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
Nie wysyłamy za pobraniem. Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu całej należności na naszym koncie za dane zamówienie.
Realizujemy zamówienia tylko na terytorium Polski.
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.