Srebrna moneta 1 uncja x25 Britannia Karol III 2024
search
  • Srebrna moneta 1 uncja x25 Britannia Karol III 2024
  • Srebrna moneta 1 uncja x25 Britannia Karol III 2024
  • Srebrna moneta 1 uncja x25 Britannia Karol III 2024

Srebrna moneta 1 uncja x25 Britannia Karol III 2024

termin realizacji 14 dni

Kraj:

Wielka Brytania

Metal:

Srebro

Próba:

999

Waga:

25 Uncji

Stan:

Menniczy

Sprzedaż:

3 373,00 zł

Ilość

termin realizacji 14 dni
Bezpieczne płatności
Produkt ze srebra

Informacje o produkcie

Srebrne monety Britannia to brytyjskie monety kruszcowe wybijane przez Mennicę Królewską. Historia monety i jej nzawy sięga lat najazdu Rzymian na Wyspy Brytyjskie, w których ustanowili prowincję zwaną Britannią. Tuż po wycofaniu się Rzymian symbolem waleczności i odwagi mieszkańców Wysp Brytyjskich stała się Dumna Britannia. Awers monety przedstawia postać Króla Karola III, wokół którego jest wskazany nominał 2 funty oraz napis "ONE OUNCE FINE SILVER". Na rewersie widnieje postać Britanni, której pozycja zmienia się w zależności od roku produkcji monety. Na otoku mieści się nazwa monety, rok wydania i zawartość kruszcu. Rewers przedstawia również linie promieniste, które zwiększają bezpieczeństwo tradycyjnego projektu. Moneta o wadze 31,1 gramów (jedna uncja), wykonana z czystego srebra próby 999 ma średnicę 38,61 mm oraz 3 mm grubości.

Informacje ogólne

Przy zakupie złotych i srebrnych monet oraz sztabek nie przysługuje prawo do zwrotu. Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30.05.2014 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 134) o prawach konsumenta Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi zawierającemu umowę, w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na ryku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
Nie wysyłamy za pobraniem. Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu całej należności na naszym koncie za dane zamówienie.
Realizujemy zamówienia tylko na terytorium Polski.
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.