• Obecnie brak na stanie
Srebrna moneta 1 uncja Bitcoin 2022 r
search
  • Srebrna moneta 1 uncja Bitcoin 2022 r
  • Srebrna moneta 1 uncja Bitcoin 2022 r

Srebrna moneta 1 uncja Bitcoin 2022 r

brak na stanie

Kraj:

Niue

Metal:

Srebro

Próba:

999

Waga:

1 uncja

Stan:

Menniczy

SKUP:

109,00 zł

brak na stanie
Bezpieczne płatności
Produkt ze srebra

Informacje o produkcie

Moneta BITCOIN łączy w sobie namacalną inwestycje w srebro fizyczne z zamiłowaniem do innej popularnej formy inwestowania, jaką w ostatnim czasie niewątpliwie stały się kryptowaluty. Rewers monety przedstawia symbol waluty Bitcoin - literę B. W otoku, oprócz wagi monety i roku jej emisji znlazł się również kod binarny kryjący imię tajemniczego wynalazcy tej kryptowaluty, niejakiego Satoshi. Rewers informuje również o wartości srebra wyrażonej w bitcoinach - przyjęto szacunkową wartość z dnia zamykania projektu graficznego monety. Na awersie znajdujemy wizerunek Królowej Elżbiety II wraz z informacją o dacie emisji oraz nominale wynoszącym 2 dolary. Moneta wykonana ze srebra próby 999,9 o średnicy 40 mm ma grubość 2,37 mm.

Informacje ogólne

Przy zakupie złotych i srebrnych monet oraz sztabek nie przysługuje prawo do zwrotu. Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30.05.2014 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 134) o prawach konsumenta Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi zawierającemu umowę, w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na ryku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
Nie wysyłamy za pobraniem. Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu całej należności na naszym koncie za dane zamówienie.
Realizujemy zamówienia tylko na terytorium Polski.
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.