Sztabka Złota 2 gramy  ARGOR - HERAEUS LBMA
search
  • Sztabka Złota 2 gramy  ARGOR - HERAEUS LBMA

Sztabka Złota 2 gramy ARGOR - HERAEUS LBMA

termin realizacji 14 dni

Kraj:

Szwajcaria

Metal:

Złoto

Próba:

999

Waga:

2 gramy

Stan:

Menniczy

SKUP:

618,00 zł

Sprzedaż:

684,00 zł

Ilość

termin realizacji 14 dni
Bezpieczne płatności
Produkt ze złota

Informacje o produkcie

Sztabka złota o czystości kruszcu 99,99% szwajcarskiej rafinerii ARGOR - HERAEUS posiadającej międzynarodowe certyfikaty LBMA. Każda sztabka ma wytłoczony niepowtarzalny numer seryjny oraz informacje dotyczące wagi i czystości złota. Sztabki zapakowane są w oryginalne opakowania, które chronią je przed uszkodzeniami.

Zdjęcie ma charakter poglądowy, numery seryjne sprzedawanych sztabek różnią się od wskazanych na zdjęciu. Opakowanie oraz oznaczenia na sztabce mogą również nieznacznie różnić się od przedstawionych na fotografii.

Informacje ogólne

Przy zakupie złotych i srebrnych monet oraz sztabek nie przysługuje prawo do zwrotu. Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30.05.2014 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 134) o prawach konsumenta Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi zawierającemu umowę, w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na ryku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
Nie wysyłamy za pobraniem. Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu całej należności na naszym koncie za dane zamówienie.
Realizujemy zamówienia tylko na terytorium Polski.
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.